Drone Teknik Servis

Drone teknolojisinin hayatımızın her alanına yavaş yavaş dahil olmasıyla beraber endüstriyel kullanımda bulunan drone sayısı ülkemizde günden güne artmaktadır. Fotoğrafçılık, sinema, tarımsal uygulamalar başta olmak üzere birçok alanda faal olarak kullanılan hava araçlarımızın periyodik süreçlerde yapılması gereken bakımları ve/veya kaza-kırım sonucu oluşabilecek hasarın giderilmesi noktasında sizlere alanında uzman kişilerle çözüm ortağı oluyoruz.

NEDEN BAKIM YAPTIRMALIYIZ?

Makina teknolojilerinin her birinde olduğu gibi hava araçlarımızın da belirli uçuş saatlerinde periyodik bakım zamanları gelmektedir. Kullanım alanlarına bağlı olarak cihazların malzeme yorgunluğu ve yıpranma payları giderek artış göstermektedir. İlerleyen süreçlerde bakım yapılmayan cihazlarda oluşan bu yıpranmalarla beraber performans kayıpları ve nihayetinde kaza kırımlar kaçınılmaz son olmaktadır. Tıpkı otomobillerin belirli kilometrelerdeki bakımları, sanayi makinalarımızın çalışma yoğunluğuna göre belirlenen periyodik bakımları gibi hava araçlarımızın da belirli saatlerde uygulanması gereken periyodik bakımları mevcuttur.

Sahada tam performans için, teknik sebepler nedeni ile kaza ve kırımlar yaşamamak için cihazların bakımlarının vaktinde ve eksiksiz yaptırılması önem arz etmektedir.

BAKIMLARDA NE YAPILIR?

Hava araçlarınızın ağır bakımlarında tüm aviyonik sistemleriniz, güç ve itki sistemleriniz, gövde ve gövde elemanlarınız, payload sistemleriniz baştan aşağı elden geçirilir ve tüm vidalamalarıyla birlikte doğru kimyasallar ve değerler içerisinde tekrar monte edilir.

Bu süreçte hasar almış, onarım gerektiren veya değişmesi gereken parçalarınız sizlere bildirilerek gerekli işlemlerin yürütülmesi sağlanır.

NE KADAR SÜREDE BAKIM GEREKİR?

Hava araçlarınızın kullanımına bağlı olmakla birlikte her bir parçanın periyodik bakım cetveli* bulunmaktadır. Bunun dışında her bir sezon aralığında cihazlarınızın ağır bakımlarının mutlak suretle yaptırılması hem uzmanlar tarafından hem şirketimiz tarafından tavsiye edilir.

NEDEN MİLAT HAVACILIK’I TERCİH ETMELİYİM?

Hava araçları hassas ürünlerdir. 10 yıllık hava araçları, 5 yıllık tarımsal hava araçları tecrübemizle birlikte cihazlarınızın bakımlarını özveri ve titizlikle yerine getiriyor, uzman çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet veren en doğru adres olmayı hedefliyoruz.

Leave a comment

08503096906
× Whatsapp