DJI T40 TEST

TARIMIN YENİ AMİRAL GEMİSİ

AGRAS T40, devrim niteliğindeki Koaksiyel İkiz Rotor tasarımı ile donatılmıştır, bu da onun 40 kg püskürtme yükü ve 50 kg (70 L) yayılmış yük taşımasını sağlar. Uçak, Çift Atomize Püskürtme Sistemi, DJI Terra, Aktif Fazlı Radar ve Binoküler Görüş ile inşa edilmiştir. Tarımsal operasyonlarınızda en üst düzeyde hassasiyet elde etmenize yardımcı olarak, ölçme, haritalama, püskürtme ve yaymaya kadar birçok görevi destekler.

Saatte

213

dekar

(tarla)

Saatte

40

dekar

(bahçe)

Saatte

1.5

ton

(katı gübre)

Koaksiyel ikiz rotor sayesinde büyük yük artışı

 

AGRAS T40, maksimum 50 kg yük ile taşıma kapasitesini %30 artıran bir koaksiyel ikiz rotor tasarımına sahiptir [1] . Katlanabilir tasarımı, daha fazla taşınabilirlik için uçak boyutunu %70 oranında azaltır.

Püskürtme Sistemi

 

Eşit püskürtme için çift atomizasyon

12 L/dak

Püskürtme

Manyetik Tahrik Çarklı Pompa

YENİ MANYETİK İLETİM TASARIMI, PESTİSİTİ MOTORDAN TAMAMEN İZOLE EDEREK, UÇAĞI KOROZYONA KARŞI DAYANAKLI VE ULTRA DAYANIKLI HALE GETİRİR. KOLAY TEMİZLİK İÇİN ELLE HIZLI SÖKME

ÇİFT ATOMİZE PÜSKÜRTME DİSKİ, EŞİT DAMLACIKLAR VE DAHA VERİMLİ PESTİSİT KULLANIMI SAĞLAR. TESCİLLİ SANTRİFÜJ VALF SIZINTIYI ÖNLER, AŞIRI GÜBRELEMEYİ ÖNLER VE ÇEVREYİ KORURKEN PESTİSİT KULLANIMINI AZALTIR.

Çift Atomize Santrifüj Sprinkler

T40 serpme sistemi (50kg yük)

Üstün performans için geliştirilmiş yayılma verimliliği

Gerçek zamanlı tartım

Drone, yayılan miktarı ve kalan yükü izleyen bir tartım sensörü ile donatılmıştır.

Hızlı sökme ve temizleme

Yayma cihazı 3 dakikada sökülebilir ve su ile yıkanabilir.

Aktif Faz Dizili Radar + Binoküler Görüş

Çok Yönlü Engel Algılama

Aktif Faz Dizili Radar, 360 derece yatay, çok yönlü engel algılama sağlamak için bir binoküler görüş sensörü sistemi ile birleştirilmiştir ve optimum güvenlik sunar. 50 m’ye kadar algılama mesafesi, akıllı arazi takibine, düzgün ölçeklendirmeye ve birden fazla engelin atlanmasına izin verir .

Haritalama, püskürtme ve yayma, hepsi bir arada

AGRAS T40, haritalama, püskürtme ve yayma işlevlerini birleştirirken, UHD kamerası ve ayarlanabilir yalpalaması, istediğiniz görünümün kolayca yakalanmasını sağlar. Tarım arazisi ve meyve bahçesi görüntüleri gerçek zamanlı olarak yakalanabilir ve D-RTK 2 Mobil İstasyonu ile uzaktan kumanda kullanılarak yerel haritalar oluşturulabilir. Sistem, tarım arazileri ve tepelik meyve bahçeleri üzerindeki uçuş rotalarının daha hızlı planlanması için arazi sınırlarını ve engelleri otomatik olarak algılar.

Daha sorunsuz, daha hızlı haritalama için tamamen geliştirilmiş uzaktan kumanda

8 çekirdekli işlemci, 10 dakikada 6.67 hektarlık haritalamayı mümkün kılar. Daha fazla verimlilik için akıllı rota planlamasıyla boşa giden yolculukları en aza indirir. 7 inçlik yüksek parlaklıktaki geniş ekran, rafine ayrıntılarla daha geniş bir görünüm sunar. Çok çeşitli özel fiziksel düğmeler esnek kontrol sağlar.

Nihai güvenilirlik için sağlam bir şekilde test edilmiştir

Temel bileşenler, karmaşık ve zorlu tarım arazisi ortamlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı için gönül rahatlığı sağlamak için korozyon önleme, yüksek ve düşük sıcaklık ve yaşlanma testleri gibi bir dizi zorlu testten geçmişlerdir.

DJI Agras Akıllı Bulut

AGRAS T40’ı Phantom 4 Multispectral ile eşleştirerek platform, tarım arazilerinin reçete haritasına dayalı olarak değişken püskürtme/yayma işlemlerini hassasiyetle gerçekleştirmenize olanak tanır. Bu özellik, pirinç üzerine gübre, pamuk mahsulleri üzerine gübre ve yaprak döken maddeler ve soya fasulyesi ve mısır üzerine besin çözeltilerinin püskürtülmesi için kullanışlıdır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN İLETİŞİME GEÇELİM!

    Hangi Ürünle İlgileniyorsunuz?


    08503096906
    × Whatsapp