DJI AGRAS T40

AGRAS T40, devrim niteliğindeki Koaksiyel İkiz Rotor tasarımı ile donatılmıştır, bu da onun 40 kg [1] püskürtme yükü ve 50 kg (70 L) [1] yayılmış yük taşımasını sağlar. Uçak, Çift Atomize Püskürtme Sistemi, DJI Terra, Aktif Fazlı Radar ve Binoküler Görüş ile inşa edilmiştir. Tarımsal operasyonlarınızda en üst düzeyde hassasiyet elde etmenize yardımcı olarak, ölçme, haritalama, püskürtme ve yaymaya kadar birçok görevi destekler

Slide

DJI Agras Akıllı Bulut

AGRAS T40’ı Phantom 4 Multispectral ile eşleştirerek platform, tarım arazilerinin reçete haritasına dayalı olarak değişken püskürtme/yayma işlemlerini hassasiyetle gerçekleştirmenize olanak tanır. Bu özellik, pirinç üzerine gübre, pamuk mahsulleri üzerine gübre ve yaprak döken maddeler ve soya fasulyesi ve mısır üzerine besin çözeltilerinin püskürtülmesi için kullanışlıdır.

Koaksiyel ikiz rotor sayesinde büyük yük artışı

AGRAS T40, maksimum 50 kg yük ile taşıma kapasitesini %30 artıran bir koaksiyel ikiz rotor tasarımına sahiptir. Katlanabilir tasarımı, daha fazla taşınabilirlik için uçak boyutunu %70 oranında azaltır.

Slide
Püskürtme Sistemi

Eşit püskürtme için çift atomizasyon

Slide
Püskürtme

12 L/dak

Manyetik Tahrik Çarklı Pompa

 

Yeni manyetik iletim tasarımı, pestisiti motordan tamamen izole ederek, uçağı korozyona karşı dayanaklı ve ultra dayanıklı hale getirir. Kolay temizlik için elle hızlı sökme
Çift Atomize Santrifüj Sprinkler

 

Çift atomize püskürtme diski, eşit damlacıklar ve daha verimli pestisit kullanımı sağlar. Tescilli santrifüj valf sızıntıyı önler, aşırı gübrelemeyi önler ve çevreyi korurken pestisit kullanımını azaltır.
T40 serpme sistemi (50kg yük[1])


Üstün performans için geliştirilmiş yayılma verimliliği

Gerçek zamanlı tartım

Hızlı sökme ve temizleme

Aktif Faz Dizili Radar + Binoküler Gör

 

Çok Yönlü Engel Algılama

Slide

Aktif Faz Dizili Radar, 360 derece yatay, çok yönlü engel algılama sağlamak için bir binoküler görüş sensörü sistemi ile birleştirilmiştir ve optimum güvenlik sunar. 50 m’ye kadar algılama mesafesi, akıllı arazi takibine, düzgün ölçeklendirmeye ve birden fazla engelin atlanmasına izin verir .

Haritalama, püskürtme ve yayma, hepsi bir arada

 

AGRAS T40, haritalama, püskürtme ve yayma işlevlerini birleştirirken, UHD kamerası ve ayarlanabilir yalpalaması, istediğiniz görünümün kolayca yakalanmasını sağlar. Tarım arazisi ve meyve bahçesi görüntüleri gerçek zamanlı olarak yakalanabilir ve D-RTK 2 Mobil İstasyonu ile uzaktan kumanda kullanılarak yerel haritalar oluşturulabilir. Sistem, tarım arazileri ve tepelik meyve bahçeleri üzerindeki uçuş rotalarının daha hızlı planlanması için arazi sınırlarını ve engelleri otomatik olarak algılar.

Slide

Daha sorunsuz, daha hızlı haritalama için tamamen geliştirilmiş uzaktan kumanda

 

8 çekirdekli işlemci, 10 dakikada 6.67 hektarlık haritalamayı mümkün kılar [10] . Daha fazla verimlilik için akıllı rota planlamasıyla boşa giden yolculukları en aza indirir. 7 inçlik yüksek parlaklıktaki geniş ekran, rafine ayrıntılarla daha geniş bir görünüm sunar. Çok çeşitli özel fiziksel düğmeler esnek kontrol sağlar.

Slide

Nihai güvenilirlik için sağlam bir şekilde test edilmiştir

 

Temel bileşenler, karmaşık ve zorlu tarım arazisi ortamlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı için gönül rahatlığı sağlamak için korozyon önleme, yüksek ve düşük sıcaklık ve yaşlanma testleri gibi bir dizi zorlu testten geçmişlerdir.

Slide
Güç Kapatıldıktan Sonra Korunan Konum

Boşalırken 30000 mAh’ye kadar kapasite
11,5C, şarj olurken 6C
1.500 şarj döngüsünün garanti kapsamı

Daha düşük pestisit kullanımı ve artan üretkenlik için pirinç mahsullerinde hassas değişken püskürtme.
2021’de Jiangsu Farming Group, ekin alanlarına değişken miktarlarda gübre püskürterek gübre tüketimini %10 azalttı ve pirinç ve buğday verimini %5 artırdı.

Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçelim!

    Hangi Ürünle İlgileniyorsunuz?


    08503096906
    × Whatsapp