DJI Agras T40

DJI Agras T40

✔️ Gelişmiş Teknoloji : Aktif faz dizili radar, 360 derece cok yönlü engel algılama icin binoküler sensör ve 50 metre engel tanıma mesafesi ile daha düzgün ölçeklendirme.
✔️ 3 Boyutlu Harita:Daha hızli, daha sorunsuz uzaktan kumanda ile 10 dakikada 66 dekara kadar alan haritalama ve ayarlanabilir gimbal üzerinde ultra yüksek çözünürlüklü 12 mp kamera ile tarım arazileri ve meyve bahceleri icin 3 boyutlu haritalama.
✔️ Ağaç İlaçlaması: Çift atomize püskürtme diski ile eşit damlacıklar ve daha verimli pestisit kullanımı ve meyve bahçeleri icin en doğru tarım dronudur.
✔️ Güvenlik :  Zirai Dronlar, zararlı böcek ilaçları kullanırken çiftçileri zehirlenme ve yazın tarlada çalışırken güneş yanığından korumakla kalmaz bitki koruma da sağlar.
✔️ Yüksek verimlik :  Zirai ilaçlama Dronu ile günde 2.000 dekara varan ilaçlama yapılabilir, bu da geleneksel püskürtme ile ilaçlama yöntemlerinden 50 kat daha fazladır.
✔️ Çevre koruma : Sabit konum ve yönlendirme yöntemi ile su ve toprak kirliliği ciddi oranda azaltır ve bitki koruma sağlar.
✔️ Atıkların azaltılması : Pestisit tasarrufunun %30’u yüksek derecede atomizasyon ile sağlanır.
✔️ Akaryakıt Tasarrufu : Traktör kullanımına bağlı akaryakıt masrafı ortadan kalkmaktadır.
✔️ Su tasarrufu : Tarım dronları ile geleneksel püskürtme yöntemlerine kıyasla %95 oranında su tasarrufu sağlanabilir. Bu, sadece ultra düşük hacimli ilaçlama dronu püskürtme teknolojisinin kullanılmasıyla mümkündür.
✔️ Daha düşük maliyet : Tarım dronları ile geleneksel püskürtme yöntemlerine kıyasla maliyette %97 azalma sağlanır.
✔️ Geniş uygulama yelpazesi : Mahsulün arazisinden ve yüksekliğinden etkilenmez, ergonomik ve yenilikçi bir uzaktan kumandaya sahiptir, alçak irtifalarda uçuşları kolaylıkla yönetir, bitki koruma sağlar ve mahsule zarar vermez.
✔️ Kullanım ve bakım kolaylığı : Zirai ilaçlama dronları uzun ömürlüdür, bakım maliyeti düşüktür ve tarım dronlarının parçalarının değiştirilmesi kolaydır.
08503096906
× Whatsapp