DJI AGRAS T10

Hafif ve Kullanışlı

Bir karbon fiber kompozit gövde, Agras T10’u hem hafif hem de güçlü tutar. Ayrıca daha rahat taşıma için %70 oranında katlanabilir. Pil ve tank, yeniden doldurmayı daha verimli hale getirmek için hızlı bir şekilde takılıp çıkarılabilir.

b3be6e4b-e1a1-459c-9a7e-5f4ffb993155

Bulut Tabanlı 3D Tarım: Dijital Tarım Burada

Akıllı Tarım Bulut Platformu ile kullanıcılar, akıllı uçuş yolları oluşturmak için meyve bahçesi ve tarım arazisi senaryolarının bulut tabanlı haritalanmasını gerçekleştirebilir. Bu platform, tarlalarda devriye gezmek, büyümeyi belirlemek, hastalık veya zararlıları izlemek ve tarımsal koşulları verimli bir şekilde izlemek için bir AI tanıma sistemi ile donatılmıştır. Bu sistemi DJI P4 Multispectral ile eşleştirmek, kullanıcıların otomatik olarak oluşturulan bir tarım arazisi reçete haritasına göre belirli değişkenlere dayalı çözümler uygulamasına olanak tanır.

 

Slide Uçak bir düğmeye basarak havalanıyor. Otonom planlama ve otomatik kenar süpürme, kapsamlı püskürtme kapsamı ve
zahmetsiz çalışma sunar. T10 ayrıca isteğe bağlı olarak santimetre hassasiyetinde konumlandırmaya sahip bir RTK modülü ile birlikte gelir.
Yeni DJI Tarım uygulaması, daha sorunsuz bir sistem deneyimi ve daha sezgisel kullanım sağlar.

Hassas Püskürtme, Fazlalık veya Sızıntı Yok​

Agras T10, dakikada 2,4 litreye kadar çıkış hızına sahip dört nozullu bir tasarıma sahiptir. Çift kanallı bir solenoid akış ölçer, eşit püskürtme için nozulları kontrol eder ve pestisit püskürtme için kritik olan hassas hacim kontrolü.

Slide

Küresel Radar Sistemi ile Kör Noktaları Ortadan Kaldırın

Küresel radar sistemi, toz ve ışık girişiminden bağımsız olarak tüm ortamlarda, hava koşullarında ve görüş açılarında engelleri ve çevreyi algılar. Otomatik engellerden kaçınma ve uyarlanabilir uçuş işlevleri, çalışma sırasında güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur.

Slide

Gelişmiş Farkındalık için Çift FPV Kamera

Çift FPV kameralarla donatılmış Agras T10, net ön ve arka görüş sağlar ve uçağı uçuşun ortasında döndürmeye gerek kalmadan uçuş durumunu kontrol etmenizi sağlar. Ve parlak bir projektör, uçağın gece görüş yeteneklerini iki katına çıkararak daha fazla gece operasyon olanağı yaratır.

Slide

Uzun Süreli Hizmet için Tasarlandı

Agras T10 kontrol modülü, daha fazla dayanıklılık için tamamen kapalı bir yapıya sahiptir. Tüm kritik bileşenlerin üç koruma katmanı vardır ve IP67 derecelidir. Pestisit ve gübrelerin uzun süreli kullanımı ve toza ve korozyona dayanıklı olması için idealdir.

Slide

Ultra Parlak Ekran –  Üstün Kontrol

Güncellenmiş bir uzaktan kumanda, önceki nesle göre %67 daha fazla, 5 km’ye kadar mesafeden kararlı görüntü aktarımını destekler. [3] Parlak 5,5 inç ekran, zorlu aydınlatma koşullarında bile net görseller sunar. Daha fazla üretkenlik için, bir uzaktan kumanda aynı anda birden fazla drone çalıştırabilir. İsteğe bağlı RTK yüksek hassasiyetli konumlandırma modülü, santimetre düzeyinde operasyon planlaması sağlar. Ek geliştirmeler arasında daha güçlü sinyal, parazit önleme ve çalışma kararlılığı bulunur. Yeni DJI Tarım uygulaması, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve daha sezgisel kullanım sağlar.

 

Sürekli Çalışma için İki Pil + Şarj Cihazı

4.942 dönüm için 1.000 döngü

Daha az destekleyici bileşene ihtiyaç duyulduğundan Agras T30’un taşınması daha kolaydır. Yeni tasarlanmış bir akıllı pil, 1.000 şarj ve 4.942 akre uçuş garantisi kapsamındadır; bu ultra uzun hizmet ömrü, işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Şarj istasyonu ve akıllı şarj merkezi, bir pili 10 dakika içinde tamamen şarj edebilir ve yalnızca iki pil ve bir şarj cihazı ile sürekli çalışmaya olanak tanır. Standart güvenlik kutusu, pil güvenliğinin sağlanmasına ve ekipmanın kolay saklanmasına yardımcı olur.

 

10-768x768

DJI Agras T10 Akıllı Uçuş Bataryası

9.500mAh Akıllı Uçuş Bataryası, 1.000 döngü ürün garantisine sahiptir. Soğuma süresine, devre kartı düzeyinde çömlek korumasına ve su ve korozyona karşı direnç gerektirmeden anında şarjı destekler.

11-768x768

DJI Agras T10 Akıllı Batarya İstasyonu

T10 Batarya İstasyonu 3.600 watt şarj gücü sağlar ve bir bataryayı 7 dakikada şarj edebilir. Ayrıca, daha güvenli çalışma için güç uyarlamalı çift kanallı alternatif şarjı destekler.

T10 Serpme Sistemi 3.0 Hızlı Anahtarlama ve Verimli Serpme

Agras T10, sadece üç dakika içinde bir serpme sistemine geçebilir. 8 kg kapasite ve 7 metreye kadar serpme genişliği saatte 14 akrelik bir üretkenliği destekler. Ayrıca gerçek zamanlı ağırlık izlemeyi destekler ve daha doğru dolum uyarıları sağlayan bir dönme önleyici sensöre sahiptir. Bu sistem aynı zamanda gerçek zamanlı ağırlık izlemeyi destekler ve daha hassas dolum uyarılarına izin veren bir dönme önleyici sensöre sahiptir. T10’un genel IP67 su geçirmezlik derecesi, onu gübre, tohum ve yem püskürtmek için yıkanabilir ve korozyona dayanıklı hale getirir. Dijital tarım çözümleriyle birlikte kullanıldığında, Agras T10 değişken serpme uygulayarak verimi artırırken gübre kullanımını azaltır.

 

Slide

Bize Ulaşın

Hemen İletişime Geçelim!

  Hangi Ürünle İlgileniyorsunuz?


  Notlar:

  [1] Bu veriler DJI Agras T10 ile ölçülmüştür ve çalışma ortamına ve parametrelere göre değişiklik gösterebilir. Bu test için uçuş parametreleri: 0.8L/667m² dozaj, 5 m püskürtme genişliği, 5 m/s uçuş hızı ve 2 m yükseklik.
  [2] RM500 uzaktan kumandayı ifade eder.
  [3] Pil, hangisi önce gerçekleşirse, 1.000 garanti döngüsü veya 12 aylık garanti sağlar.
  [4] Bu veriler pirinç tohumları ile ölçülmüştür ve çalışma ortamına ve parametrelere göre değişiklik gösterebilir. Bu test için serpme parametreleri: 2 kg/667 m² tohum dozajı, 7 m/s uçuş hızı ve 5 m sıra aralığı.

  08503096906
  × Whatsapp