DJI Agras T10

DJI Agras T10

✔️ Güvenlik :  Zirai Dronlar, zararlı böcek ilaçları kullanırken çiftçileri zehirlenme ve yazın tarlada çalışırken güneş yanığından korumakla kalmaz bitki koruma da sağlar.
✔️ Yüksek verimlik :  Zirai ilaçlama Dronu ile günde 1.500 dekara varan ilaçlama yapılabilir, bu da geleneksel püskürtme ile ilaçlama yöntemlerinden 40 kat daha fazladır.
✔️ Çevre koruma : Sabit konum ve yönlendirme yöntemi ile su ve toprak kirliliği ciddi oranda azaltır ve bitki koruma sağlar.
✔️ Atıkların azaltılması : Pestisit tasarrufunun %30’u yüksek derecede atomizasyon ile sağlanır.
✔️ Akaryakıt Tasarrufu : Traktör kullanımına bağlı akaryakıt masrafı ortadan kalkmaktadır.
✔️ Su tasarrufu : Tarım dronları ile geleneksel püskürtme yöntemlerine kıyasla %95 oranında su tasarrufu sağlanabilir. Bu, sadece ultra düşük hacimli ilaçlama dronu püskürtme teknolojisinin kullanılmasıyla mümkündür.
✔️ Daha düşük maliyet : Tarım dronları ile geleneksel püskürtme yöntemlerine kıyasla maliyette %97 azalma sağlanır.
✔️ Geniş uygulama yelpazesi : Mahsulün arazisinden ve yüksekliğinden etkilenmez, ergonomik ve yenilikçi bir uzaktan kumandaya sahiptir, alçak irtifalarda uçuşları kolaylıkla yönetir, bitki koruma sağlar ve mahsule zarar vermez.
✔️ Kullanım ve bakım kolaylığı : Zirai ilaçlama dronları uzun ömürlüdür, bakım maliyeti düşüktür ve tarım dronlarının parçalarının değiştirilmesi kolaydır.
08503096906
× Whatsapp